Máte radi prírodnú kozmetiku? Kozmetiku z mŕtveho mora?
Široký výber na wwww.kozmetika.online
Home Poradňa Partneri Kniha návštev Zaujímavé stránky Súkromné galérie

ŠTÚDIO

fotografie a
grafického dizajnu
Partizánske

Poradňa - ako vyzerať lepšie na fotografiách?


Vieme všetci že kamera a fotoaparát občas pridajú zopár kíl navyše, aj keď v skutočnosti vyzeráme oveľa lepšie. Väčšinou sa sami sebe nepáčite a preto sa aj neradi fotíte? Ponúkam zopár rád ako vyzerať štíhlejšie a príťažlivejšie na vašich fotkách.
Postavte sa bokom.
Postavte sa tak, aby na Vás fotograf pozeral z pravého uhla alebo z boku, no nemusíte stáť po celý čas v jednom uhle. Akýkoľvek uhol dokáže Vašu postavu opticky zoštíhliť. Špičky Vašich nôh by mali smerovať priamo na fotografa. Ak napnete a natiahnete nohy smerom k nemu, dodá im to štíhlejšiu krivku.
Držte ruky od tela.
Nemusíte ich držať celkom od tela ale tak, aby ste ich mali zľahka opreté po bokoch. Môžte dať ruky vbok, alebo sa chyťte vlasov či líčiek. Prirodzene položené ruky Vám pomôžu vytvoriť dojem štíhlejšej postavy, naopak ruky držané tesne pri tele, vytvárajú práve opačný efekt.
Pozerajte sa dolu.

Bojíte sa, že Vám na fotografiách bude vidieť dvojitú bradu? Skúste trochu vystrčiť bradu dopredu a pozerajte sa nadol. Môže sa to zdať kontraproduktívne, veď nadol smerujúci uhol naopak efekt dvojitej brady zvýrazní, ale tvár ju pomôže pred objektívom skryť. Usilujte sa preto nadviazať s fotoaparátom očný kontakt.
Používajte rekvizity.

Ak máte nejaký telesný nedostatok, ktorý potrebujete schovať, použite nejakú rekvizitu. Kabelka zakryje vystupujúce bruško, dlhá sukňa zase hrubé chodidlá. Rekvizitou môže byť aj Váš partner. Ak máte pocit, že máte hrubé ramená, skryte ich vo vzájomnom objatí.
Nenašli ste odpoveď? Spýtajte sa
  Meno:   Kontakt - email, tel.číslo    
     
  Požadovaný termin, otázka na nás    
   
   
   
   
           
  over5.jpg >>      
Vyberte si z našich fotoslužieb

elpex on facebook  Aktivity, novinky a vôbec čo, kde a ako