Máte radi prírodnú kozmetiku? Kozmetiku z mŕtveho mora?
Široký výber na wwww.kozmetika.online
Home Poradňa Partneri Kniha návštev Zaujímavé stránky Súkromné galérie

ŠTÚDIO

fotografie a
grafického dizajnu
Partizánske

Akty a krása tela

Predslov - fotenie aktov
Milé dámy, niekedy je ťažké potešiť priateľa či manžela pekným darčekom, ale takýmto originálnym darčekom ho nemôže obdarovať nikto iný len vy! Premýšľali ste nad veľkoformátovým podmanivým portrétom či šteklivým aktom vytlačeným napríklad na plátne ? Ak áno, vložte svoju dôveru do mojich rúk a staňte sa na pár hodín  hviezdou fotografického ateliéru. Ako žena fotografka Vám zaručujem príjemne strávený deň plný zábavy. Fotografovanie odhaleného tela je pre mnohých ľudí nepredstaviteľné, avšak na druhej strane ide o jeden z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších produktov v oblasti fotografie. Pokiaľ je vo Vás aspoň kúsok odvahy a túžby skúsiť aj toto "ovocie", v našom ateliéri určite nájdete dobré pohodlie. Pred samotným fotografovaním aktov sú prvé fotografie len portrétne, aby si model zvykol na štúdio, svetlá, blesky a prácu fotografky. V našom fotoateliéri neplatíte za čas ale za výsledok, takže sa vždy snažíme venovať dostatok času každému, aby bol s výsledkom spokojný.

Vyberte si z ponuky našich foto setov

Fotografovanie aktov - Malý set

Cena: 55€
Popis služby:
Fotenie trvá cca. 1 hodinu. Modelky počas fotenia usmerňujem v polohách a gestách. Na záver zákazník a fotografka vyberú 10 najlepších záberov ktoré sa neskór retušujú a upravia v PC do finálnej podoby. V cene je taktiež 10ks vytlačených fotografií (10x15cm) + CD so všetkými zábermi.

darcekovy poukaz na fotenie
Túto službu je možné objednať aj vo forme darčekového poukazu. K fotografovaniu je možné doobjednať služby kaderníčky a vizážistky, občerstvenie, foto na plátne vo forme obrazu a pod.

Fotografovanie aktov - Veľký set

Cena: 85€
Popis služby:
Fotenie trvá cca.2 hodiny. Vzhľadom k dostatku času je možné využiť viacero vizáží a outfitov a podľa typu modelky rada experimentujem. Na záver zákazník a fotografka vyberú 20 najlepších záberov ktoré sa neskór retušujú a upravia v PC do finálnej podoby. V cene je taktiež 20ks vytlačených fotografií (10x15cm) + CD so všetkými zábermi.
darcekovy poukaz na fotenie
Túto službu je možné objednať aj vo forme darčekového poukazu. K fotografovaniu je možné doobjednať služby kaderníčky a vizážistky, občerstvenie, foto na plátne vo forme obrazu a pod.

Vizáž (make-up, vlasy) za príplatok.
Na požiadanie vyhotovíme čierno-biele, retro-sépia, alebo iné špeciálne efekty. Za každú fotku navyše je príplatok 5 eur, alebo podľa dohody a rozsahu objednávky.

Spýtajte sa na termín, alebo na čokoľvek, čo vás zaujíma
  Meno:   Kontakt - email, tel.číslo    
     
  Požadovaný termin, otázka na nás    
   
   
   
   
           
  over6.jpg >>      

elpex on facebook  Aktivity, novinky a vôbec čo, kde a ako