Máte radi prírodnú kozmetiku? Kozmetiku z mŕtveho mora?
Široký výber na wwww.kozmetika.online
Home Poradňa Partneri Kniha návštev Zaujímavé stránky Súkromné galérie

ŠTÚDIO

fotografie a
grafického dizajnu
Partizánske

Foto ako darček

Skúste niečo nové
Hľadáte darček pre priateľa, priateľku či niekoho blízkeho? Nemyslíte že papuče, pyžamá a ponožky sú už otrepané darčeky? Neponúkame síce skok padákom, ale aj pár hodín strávených vo fotoateliéri sa určite stane zaujímavým zážitkom na dlhú dobu, navyše si odenesiete zo sebou peknú spomienku vo forme profesionálnych fotografií. A pokiaľ vám nestačia fotky vyrobíme vám kalendár, foto na plátno, potlač na tričko, vankúšik...

oroginalny fotodarcek - fotoatelier ELPEX

Ponuka fotodarčekov

Darček pre priateľa :

Cena: 45€
Popis služby:
Darujte svojmu priateľovi či manželovi set Vašich originálnych (romantických, jemne šteklivých či veselých) fotografií. Dajte sa odfotiť v plne vybavenom ateliéri (možnosť doplnkových služieb ako vizáž - make up, kaderník) a darujte svojmu milému darček, ktorý mu nik iný ako vy nemôže dať. Nafotené fotografie môžete použiť taktiež na veľkoplošný obraz na plátne, fotoknihu, či milý kalendár s vašimi fotografiami.
V cene je 10 najlepších retušovaných, vytlačených fotografií vo formáte 13x18 cm a CD so všetkými zábermi cca 150-250, fotenie trvá cca 1 až 2 hodiny.. Vybrané fotografie sú upravované, takže nedokonalosti nášho tela šikovne vyretušujeme.

Originálny darček - Fotomodelkou na jeden deň - EXKLUZÍV:

Cena: 130€
Popis služby:
Darujte svojej polovičke darčekovú poukážku na jeden deň strávený v našom ateliéri v úlohe hviezdy. Každá žena tajne túži po dni, kedy je obletovaná a hrá v ňom hlavnú úlohu ona. Darčekovú poukážku Vám vyhotovíme na mieru: meno, udalosť a pod. a zašleme Vám ju na požadovanú adresu. Vaša polovička zažije deň ako profesionálna fotomodelka, s kompletnými službami ( make-up, hairstyling, občestvenie - všetko v cene). Fotenie prebieha v ateliéri aj v exteriéri , trvá približne 4-6 hodín vrátane príprav. Zhotovíme 25-30 retušovaných a vytlačených fotografií vo formáte 13x18cm, CD so všetkými fotkami + darček od nás veľká A4 fotka v darčekovom ráme.

Darček pre priateľku :

Cena: 45€
Popis služby:
Originálny darček pre vašu najdrahšiu ktorým určite nič nepokazíte. Výborný darček k narodeninám alebo aj k výročiu. Podľa vášho želania pripravíme trebárs aj tortu alebo šampanské. V uvedenej cene je cca 1-2hod. fotenia, počas ktorého urobíme 150-300 záberov z ktorích si vyberiete 10 najlepších záberov ktoré ďalej spracujeme a vytlačíme do formátu 13x18cm +CD so všetkými fotkami.

Darček pre rodinu a priateľov :

Cena: 45€
Popis služby:
Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku na fotografovanie- sestrám, bratom, neterkám a synovcom na narodeniny, rodičom či starým rodičom na jubileá, alebo zorganizujte fotenie pri príležitosti rodinnej oslavy. Z vašich fotografií j na požiadanie zhotovíme obraz - foto na plátne, nástenný kalendár, fotoknihy, tričká, hrnčeky, puzzle, pohľadnice a iné.
Doprava nad 60 km od Partizánskeho 0.20€/km. Ku všetkému SAMOZREJME dobrá nálada a priateľská atmosféra.

Spýtajte sa na termín, alebo na čokoľvek, čo vás zaujíma
  Meno:   Kontakt - email, tel.číslo    
     
  Požadovaný termin, otázka na nás    
   
   
   
   
           
  over3.jpg >>      


Ponuka súvisiacich služieb

elpex on facebook  Aktivity, novinky a vôbec čo, kde a ako