Máte radi prírodnú kozmetiku? Kozmetiku z mŕtveho mora?
Široký výber na wwww.kozmetika.online
Home Poradňa Partneri Kniha návštev Zaujímavé stránky Súkromné galérie

ŠTÚDIO

fotografie a
grafického dizajnu
Partizánske

Poradňa - ako prebieha fotografovanie ?


Fotograf a modelka si musia dohodnúť podmienky a požiadavky, určiť miesto (ateliér, exteriér), čas a samozrejme množstvo fotografií a ich cenu. Treba počítať s tým, že fotograf nie je väčšinou sám. Ak aj Vás podporí prítomnosť priateľky či priateľa, zoberte ho so sebou. Samotné fotenie trvá obvykle 1 až 4 hodiny, všetko záleží však od požadovaného množstva výsledných fotografií.
V našom štúdiu nie sme závislí od času, každému sa venujeme toľko koľko je treba. U niekoho je to viac, u niekoho menej, resp. pokiaľ nenastane zhoda a s fotkami sú spokojní fotograf aj zákazník.
Následne urobíme hrubý výber zo všetkých nafotených záberov, ktorý poskytneme zákazníkovi pre vlastný výber podľa vlastného vkusu, alebo pre výber zriadime zákazníkovi galériu na našej stránke, kde si vyberie fotografie pre ďalšiu retuš a tlač (plátno, kalendár atď.) Tieto pretriedené fotografie ďalej spracovávame a upravujeme do výslednej podoby podľa požiadaviek zákazníka. Tento proces zaberie podstatne viac času ako samotné fotenie. Spracovanie fotografií trvá od dvoch dní do jedného týždňa, pri väčších množstvách aj dlhšie. Nakoniec sa všetky zábery a aj upravené fotografie napália na CD alebo DVD, podľa želania sa dajú fotky vytlačiť do Vami zvoleného formátu a odosielajú sa zákazníkovi.


Nenašli ste odpoveď? Spýtajte sa
  Meno:   Kontakt - email, tel.číslo    
     
  Požadovaný termin, otázka na nás    
   
   
   
   
           
  over1.jpg >>      
Vyberte si z našich fotoslužieb

elpex on facebook  Aktivity, novinky a vôbec čo, kde a ako