Máte radi prírodnú kozmetiku? Kozmetiku z mŕtveho mora?
Široký výber na wwww.kozmetika.online
Home Poradňa Partneri Kniha návštev Zaujímavé stránky Súkromné galérie

ŠTÚDIO

fotografie a
grafického dizajnu
Partizánske

Poradňa - príprava na fotenie


Čo si priniesť so sebou ...
Prineste si všetko čo Vás len napadne, v akom oblečení chcete byť vyfotografovaní (vy viete v čom sa cítite pohodlne a čo Vám pristane), doplnky- bižutériu, klobúky, parochne, topánky...fantázií sa medze nekladú.
Ak sa budete chcieť nalíčiť samé, nezabudnite na púder a lesk na pery na pripadne domaľovanie. Ak sa cítite uvoľnene pri vašom obľúbenom CD, neváhajte a prineste ho so sebou. Pár dní pred fototermínom sa vyhnite depilácií, návštevy kozmetičky, nadmernému slneniu či pobytu v soláriách, aby vaša pokožka nebola podráždená a začervenaná. Ak idete fotiť miesta, ktoré bežne neukazujete, nezabudnite si dať dole min. 2 hodiny pred fotením spodné prádlo, ponožky či pančušky, aby ste nemali otlačené miesta na tele. Nezabudnite na pekne upravené nechty (nemusia byť zrovna gelové, ale nie každý necht iný ), lebo na väčšine fotografiách je vidieť aj ruky.
Naštudujte si pózy, ktoré sa vám páčili v módnych časopisoch a magazínoch a podeľte sa o ne s fotografkou. Dbajte na to, aby boli pozície uvoľnené a nie kŕčovité a neprirodzené. A samozrejme najdôležitejší je kvalitný spánok, tak sa vyhnite ponocovaniu a alkoholu, aby vaše oči neboli unavené a opuchnuté. Pite veľa tekutín, oživí to oči a pleť. Nemajte obavy ak sa vyskytne deň pred fototermínom nejaká vyrážka, štípanec od komára, škrabanec, alebo jazvička. S tým si poradíme pomocou digitálnej retuše.

Nenašli ste odpoveď? Spýtajte sa
  Meno:   Kontakt - email, tel.číslo    
     
  Požadovaný termin, otázka na nás    
   
   
   
   
           
  over2.jpg >>      
Vyberte si z našich fotoslužieb

elpex on facebook  Aktivity, novinky a vôbec čo, kde a ako